Dlaczego Ogoniaste? 

Ogoniaste to nazwa hodowli kotów brytyjskich, którą prowadzę. Moja miłość do czworonogów sprawiła, że postanowiłam poszerzyć swoją działalność o hotel dla zwierząt.

Kim jestem?

Mam wykształcenie medyczne. Z pasji jestem groomerem i specjalistą w dziedzinie agronomii. Od dzieciństwa mam stały kontakt ze zwierzętami. Kocham wszystkie czworonogi. Nie wyobrażam sobie bez nich życia. Stąd pomysł na hotel dla zwierząt - psów i kotów. Sama jestem właścicielką dwóch maltańczyków: Lusi i Diuny.

Jak wygląda hotel?

Mój hotel dla zwierząt nie jest ogromny. Moim celem jest, aby jak najwięcej czasu poświęcać każdemu podopiecznemu. Budynek jest nowy i nie szczędziłam funduszy na najlepsze i przyjazne zwierzętom materiały budowlane. W ośrodku znajduje się ogrzewanie podłogowe, monitoring i kompletne wyposażenie idealne dla każdego czworonoga. Wszystkie psy mają indywidualne boks i duży wybieg. Dysponuję kilkoma wspólnymi wybiegami, aby oddzielić od siebie psy, które mogą się nie polubić. Mamy całodobową opiekę weterynaryjną znakomitego weterynarza z Pruszkowa - Jerzego Burbelka.

Kto może skorzystać z hotelu?

Zależy mi na tym, aby wszyscy moi podopieczni czuli się bezpiecznie i komfortowo. Nie jest możliwe pozostawienie w hotelu dla zwierząt psów agresywnych i suk w czasie cieczki. Dla ich dobra zalecane jest, by były stale przy swoim właścicielu. Serdecznie zapraszamy wszystkie pozostałe psy. Jeśli Twój pies bardzo źle znosi samotność, również należy przemyśleć swoją decyzję pozostawienia pupila w hotelu. Stres i samotność mogą doprowadzić psa do choroby, a nawet śmierci. Niektóre psy źle znoszą przebywanie w boksach i nieobecność właściciela. Jeśli podczas pobytu w hotelu zachowanie psa będzie wskazywało na mocny stres: osowiałość, brak apetytu, ciągłe wycie, uciążliwe szczekanie, właściciel zostanie o tym natychmiast powiadomiony i wspólnie ustalimy szczegóły dalszego pobytu psa w hotelu dla zwierząt.

Gdzie jesteśmy?

Znajdujemy się ok. 5 km od Warszawy, na obrzeżach Pruszkowa. Okolice hotelu są bardzo spokojne. Jest tu dużo zieleni, auto na drodze to rzadkość. Budynek znajduje się blisko stacji kolejowej WKD. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy jest darmowy transport samochodowy od stacji do naszego hotelu. Możliwy jest także dojazd do miejsca zamieszkania psa w cenie kosztów paliwa za obie strony przejazdu.


GALERIA HOTELU DLA PSÓW OGONIASTE

Cennik hotelu dla zwierząt

Cennik uzależniony od wielkosci psa (mierzone w kg)

 Waga do 45 kg:

Sezon niski 60 zl

Sezon wysoki 80zl.  

Waga od 45 kg:

Sezon niski 80zł

Sezon wysoki 100zł

1. W przypadku pobytu w hotelu dla zwierząt dwóch psów lub psa i kota - 10% zniżki.

2. Przy pobycie w hotelu powyżej 8 dni - zniżka 10% i strzyżenie lub kąpiel gratis.

3. Doba hotelowa liczona jest od godziny przywiezienia psa do hotelu. Bardzo proszę o wybór takiej godziny, aby pies mógł zapoznać się z otoczeniem w obecności właściciela.

4. Przy dłuższych pobytach w hotelu (powyżej trzech tygodni) cena podlega dodatkowej negocjacji.

5. Należność za pobyt w hotelu dla psów i kotów należy uregulować w dniu przywiezienia psa do ośrodka.

6. Aby zarezerwować miejsce w hotelu, należy wpłacić zadatek w wysokości 20% całkowitej należności. Zadatek przepada, jeśli zrezygnujesz z pobytu zwierzaka w hotelu na 14 dni przed planowanym przyjazdem lub później.

Co należy zapewnić psu, który jedzie do hotelu?

Właściciel musi zapewnić swojemu czworonogowi:

Książeczke zdrowia

 Z aktualnymi szczepieniami i odrobaczeniami udokumentowanymi w książeczce co najmniej miesiac przed przybyciem do hotelu. 

Karme sucha i mokrą 

którą pies jest karmiony na co dzień – nagła zmiana jest niebezpieczna dla zdrowia,

 Gryzaki kosci ulubione zabawki kocyki

Obroże, kaganiec, smycz

W hotelu mamy własne legowiska i miski, ale jeśli pies jest wyjątkowo przywiązany do swojego wyposażenia – można również je przywieźć.

Jak wygląda opieka nad psem w moim hotelu dla zwierząt?

Prezentujemy codzienny tryb dnia Twoich pupili, które trafią do naszego hotelu dla zwierząt.

Codzienny tryb dnia

Każdy pies jest wyprowadzany 5 razy dziennie. Jeżeli jest ciepło i pogoda dopisuje, zwierzaki przez cały dzień mogą przebywać na świeżym powietrzu. Korzystają wtedy z indywidualnych wybiegów. Za dodatkową opłatą możliwe jest zamówienie spacerów na smyczy poza terenem ośrodka. Posiłki daję 4 razy dziennie według ustalonego z właścicielem dawkowania. Jeśli pies jest na diecie „domowej”, możliwe jest przygotowywanie gotowanej kaszy, warzyw czy mięsa. Dbam o sierść, oczy i uszy psów.

Indywidualny profil opieki

Wspólnie z właścicielem możemy ustalić indywidualny profil opieki nad psem, co uprzyjemni pobyt pupila w hotelu dla zwierząt. Każdy czworonóg jest traktowany indywidualnie w ramach możliwości, ale tylko właściciel jest w stanie wskazać prawidłowy sposób działania. Najważniejsze jest dobro psa, mile spędzony czas i szybka adaptacja. Dzięki temu piesek przeżyje mniejszy stres w wyniku rozłąki ze swoim panem.

Straty i zniszczenia

Jeśli pies jest zestresowany, czasami dochodzi do uszkodzeń wyposażenia hotelu. Właściciel jest zobowiązany pokryć koszty naprawy czy zakupu nowych przedmiotów. Dotyczy to tylko poważniejszych strat. Zabawki lub inne rzeczy osobiste mogą naturalnie ulec uszkodzeniu podczas zabawy. Za zniszczenia przedmiotów, które zostały nam przywiezione wraz z psem, nie odpowiadamy.

Chcesz zarezerwować miejsce w hotelu Ogoniaste? Wypełnij poniższy formularz kontaktowy!
Z uwagi na ograniczona ilosc miejsc w hotelu prosimy o wczesniejsza rezerwacje, w kazdej chwili mozna przyjechac i obejzec hotel. Zapraszamy!